Spider Cam Sundurma: Genellikle kapı önlerine uygulanan spider cam sundurmalar uygulandığı alanı korumakla mükellef bir çatıdır. En az bir kişinin içerisinde rahat bir şekilde durabileceği boyutlarda olup uygulandığı alanı zararlı güneş ışınlarından %100 kesip normal gün ışığını içeriye almaktadır.

Sundurmalar; bulundukları yeri yağmurdan, kardan ve zararlı güneş ışığından koruyan sistemlerdir. En çok tercih edilen sundurma türlerinden biri de örümcek camlı sundurmalardır. Kapı ve pencere gibi mekanlarda kullanılan bu revakların birçok modeli bulunmaktadır. Çeşitleri arasında en kaliteli çeşitlerden biri de örümcek cam vitrin çeşididir. Bu sistemler montaj ve kullanım kolaylığı açısından oldukça avantajlıdır, uzun yıllar dış koşullara dayanabilir ve hemen hemen tüm binalara uyacak şekilde tasarlanabilir. Örümcek camlı sundurma modeli lamine ve temperli olarak üretilmektedir. Sundurma tasarımı, dekoratif özellikleri, kalite ve zarafetin birleşimi ile öne çıkıyor. Bu cam hangarların montajı kolaydır ve inşaat sürecinde kafa karışıklığına neden olmaz.

Spider Cam Sundurma Özellikleri

Teknik özelliklerinin yanı sıra tercih edilmelerinin en büyük etkenlerinden birisi olan şık görünümüdür. Şık görüntüsü ile dekorasyonunuza renk katar ve zenginleştirir. Cam sundurmaları koruma görevini yapan spider ayaklar paslanmazdır.

Cam Sundurma / Saçak Ürün Gönderimi (Kargo, Nakliye)

Cam sundurma alanında gerçek başarılara imza atmış olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Albayrak Yapı olarak spider cam sundurmaların satış ve uygulama hizmetini vermekteyiz.

 

Satış hizmetini ülkemizin her tarafına anlaşmalı kargo şirketiyle birlikte normal kargo fiyatının yanı sıra çok cuzi bir miktara sizlere teslim etmekteyiz. Uygulama hizmetini ise sadece İstanbul ve İzmir çevresinde profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapmaktayız.

 

 

Call Now Button0 (216) 487 00 61