Sundurma Çatı Sistemleri

Sundurma Çatı Sistemleri: Sundurma çatıların son zamanlarda uygulandığı alanlar arasında modüler çatı sistemleri bulunmaktadır. Özellikle estetik bir tasarım sunması yanında farklı bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Sundurma çatı pratik uygulamaların odak noktasında yer almaktadır.

Sundurma Çatı sistemi; Modüler çatı kaplama sistemi son zamanlarda çatı kaplamasının uygulandığı alanlardan biridir. Güzel tasarımlar sağlamanın yanı sıra farklı bir dekoratif ürün olarak da görünebilir. Çatı, pratik uygulamanın merkezidir. Genelde her yüzeye uygulanması kolay bir mantığa sahiptir. Ayrıca genellikle ekonomik uygulama alanları sağlar. Sundurma çatı Tek taraflı çatılar olarak da adlandırılan sundurma çatıların yapımı kolaydır ve düşük maliyetlidir. Çamaşır odaları, garajlar, kömür depo odaları ve bahçıvan odaları gibi düşük açıklığa sahip yerler için uygundur. Bağımsız bir binada tek başına kullanılabilir veya başka bir binanın duvarına yaslanabilir. Sundurma yapısında binayı dış ortamdan (yağmur, rüzgar, kar ve dolu gibi) koruyan elemana çatı adı verilir.

sundurma çatı sistemleri

Sundurma Çatı Avantajları Nelerdir?

Genel olarak her yüzey için kolay uygulanabilme mantığına sahiptir. Bunun yanında çoğu zaman ekonomik bir uygulama alanı sunmaktadır.

[irp posts=”339″ name=”Sundurma Çatı Uygulamaları”]

Sundurma çatı alanında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Tecrübemiz ve kullandığımız malzemelerle marka haline geldik. Telefonlarımız 7/24 hizmetinize açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

S.S.S.

  1. Sundurma çatı sistemleri nedir? Bir binanın giriş bölümünün yağmur, kar, dolu gibi kötü hava koşullarından koruma amaçlı yapılan uygulamalardır.
  2. Sundurma çatı nerelerde kullanılır? Hemen hemen her bina ve yapıya uygun bir kullanım yelpazesi olan sundurmalar bir çok konseptde tercih edilebilmektedir.

Sundurma Çatılar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.