Sundurma Çatı Fiyatları

Sundurma Çatı Fiyatları: Tek yüzeyli çatı da denilen sundurma çatının, yapımı kolay ve maliyeti azdır. Çamaşırlık, garaj, kömürlük, bahçıvan odası gibi açıklığı az olan yerlerde uygulanır. Müstakil binalarda, ayrık olarak uygulandığı gibi başka bir binanın duvarına dayalı şekilde de yapılabilmektedir.

Sundurma çatı modeli, çizim ile veya yapılacak alanın krokisine göre belirlenir. “Çatı” teriminden “çatı kapalı” ve “balkon kapalı” olabilir. Sundurma fiyatı nedir, çalışma koşulları ve maliyetleri nelerdir? Bu bilgiler bizden aldıktan sonra veya ücretsiz olarak keşfettikten sonra açıklanacaktır. Çatının fiyatı metrekare başına hesaplanır. Açıklama yağmur vb. Nemli yerlerden kaçınmak gibi kelimelerin kısaltmalarına sundurma çatıları denir.

sundurma-cati

Sundurma Çatı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçiti dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır.

Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir.

sundurma-cati-fiyatlari

Sundurma Çatı Fiyatları ve Maliyetleri

Albayrak Yapı olarak sundurma alanında tecrübesi ve kullandığı birinci derece malzemeleriyle kendimizi ispatladık. Kısa bir sürede marka haline gelen Albayrak Yapı olarak önceliğimiz sizlerin daha rahat bir hayat yaşamanız. Telefonlarımız 7/24 hizmetinize açıktır. Dilerseniz bizden temin edebilirsiniz, dilerseniz sadece bilgi alabilirsiniz dilerseniz de uygulamasıyla birlikte yapabiliriz. 2019 Güncel sundurma çatı fiyat listesi:

  • Polikarbonat levha üst kaplama metal taşıyıcı kolon sundurma ürün fiyatı: … TL + K.D.V.
  • Polikarbonat levha üst kaplama metal taşıyıcı kolon sundurma ürün ve montaj fiyatı: … TL + K.D.V.
  • Cam üst kaplama metal taşıyıcılı sundurma ürün fiyatı: … TL + K.D.V.
  • Cam üst kaplama metal taşıyıcılı sundurma ürün ve montaj fiyatı: … TL + K.D.V.
  • Cam üst kaplama paslanmaz taşıyıcılı sundurma ürün fiyatı: … TL + K.D.V.

S.S.S.

  1. Sundurma çatı nedir?
  2. Sundurma çatı uygulama maliyeti ne kadardır?
  3. Sundurma çatı sistemlerinde nelere dikkat edilmelidir?

Sundurma Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67′den Bize Ulaşabilirsiniz.