Sundurma Çatı | Sundurma Çatı Modelleri | Sundurma Çatı Uygulamaları

Sundurma Çatı Modelleri: Herhangi bir geçidin ya da bir kapının dış kısmına çatı olacak şekilde kötü hava şartlarından korumak için yapılan bir yapıdır. Çatının üzerine gelen yağmur veya kar sularını tek bir yere akıtmak için oluk uygulamalarıda yapılmaktadır.

Sundurma Çatı Avantajları

Uyguladığımız sundurma çatı modelleri en az bir kişinin rahatça içinde durabileceği boyuttadır. Sundurma çatılarımız yerle temassız olabildiği gibi istenildiği zaman yerden desteklide yapabiliriz. İnce duvarlar, tahta gibi öğelerle desteklenmektedir. Sundurma çatılarınız zeminle aynı mesafede olduğu gibi merdivenle birkaç basamak çıktıktan sonraki mesafede de yapılabilir.

Sundurma Çatı Kullanım Alanları

Dilerseniz sundurma çatıyı bizden temin ederek siz uygularsınız dilerseniz de uygulamasını da biz yaparız. Sundurma çatı alanında Albayrak Yapı olarak kendimizi göstermiş olup, tecrübe ve birinci derecede kullanmış olduğumuz malzemelerle yapılacak olan işin hakkını vermekteyiz. Amacımız sizlere hizmet etmek ve yaşamınızın kalitesini arttırmak.

Telefonumuz 7/24 açıktır. Malzeme temin etmek için, uygulama yaptırmak için ya da bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız kişiye veya yere göre değişmez metrajı dikkate almaktayız. Diğer firmalarla aramızdaki farkı bizimle iletişime geçtiğiniz anda farkedeceksinizdir.

S.S.S.

  1. Sundurma nedir?
  2. Sundurma çatı nedir?
  3. Sundurma nerelerde kullanılır?

Sundurma Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

sundurma-cati-gorseli sundurma-cati-destekli-gorseli basamakli-sundurma-cati-gorseli sundurma-cati-uygulama-gorseli sundurma-cati-1 sundurma-cati-2

Bir cevap yazın

1 Puan2 Puan (No Ratings Yet)
Loading...