Sundurma Çatı Uygulamaları

Sundurma Çatı Uygulamaları: Yapıları dış atmosferden gelen yağmur, rüzgar, kar ve dolu gibi etkenlerden koruyan elemanlara çatı denilir. Genellikle ahşap, çelik ve betonarmeden yapılan çatılar konut, iş yeri, atölye, fabrika, hastane, okul ve buna benzer pek çok yapıda kullanılmaktadır.

Teras çatı uygulaması; tek ailelik bir villanın terasına sundurmamı koymak ister misiniz? Detot Bina Çatı Sistemleri Ahşap, en sağlıklı sundurma çeşitleri ve uygulamaları ile sizlere hizmet vermektedir. Sundurma sistemi iş yerlerinizin, villalarınızın ve diğer yaşam alanlarınızın teraslarına rahatlıkla uygulanabilen yapının estetik görünümünü artırıp değerini artırabilen ekonomik bir uygulamadır. Sundurma sistemimiz zevkinize uygun zarif ve zarif hatlara sahiptir. Çatı, yapımı kolay ve ucuz olan ve garajlar, kömür depoları ve bahçıvan odaları gibi daha küçük açıklıklarda kullanılabilen “tek taraflı çatı” olarak da bilinir.

Sundurma Çatı Uygulamaları ve Kullanım Alanları

Çatıların ana görevleri kar ve rüzgar yüklerini emniyetle taşıyabilmek, yağmur ve kar suları yoluyla yapıya gelen suyu en kısa yoldan oluk, dere ve borulardan zemine vererek uzaklaştırmaktır.

Albayrak Yapı olarak sundurma çatı uygulaması ve pratik sundurma satışı yapmaktayız. Malzeme satışlarımızı ülkenin dört bir yanına yapıyoruz ancak uygulamayı sadece istanbul içine yapıyoruz.

S.S.S.

  1. Sundurma nedir? Yapı giriş çıkış alanlarında bulunan güneş ve zararlı hava koşullarından korunmak için uygulanan kapatmalardır.
  2. Sundurma çatı nedir? Bir yapının giriş çıkışlarını dış etmenlerden korumak için yapılan kapatmanın çatı formundaki uygulamasına denir.
  3. Pratik sundurma nedir? Sundurma çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerinden bir tanesidir. Özellikle ekonomik ve pratik montaj kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir.
  4. Sundurma çatı nerelerde tercih edilir? Geniş ve büyük çapta giriş çıkış kapılarının bulunduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Sundurma Çatı Uygulamaları ve Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67

sundurma cati uygulama 1 sundurma cati uygulama 2 sundurma cati uygulama 3 sundurma cati uygulama 6 sundurma cati uygulama 5 sundurma cati uygulama 4