Sundurma Fiyatları

Sundurma Fiyatları: Sundurma mekanlarda kapı ve pencere önünde yada üzerinde bulunan kapatmalara denir. Sundurmaların bir çok çeşiti bulunmaktadır. En çok tercih edilen ise Pratik Sundurma modelidir.

Farklı malzemelerden yapılmış birçok çok yönlü sundurma vardır. Sundurma malzemesine göre farklı form ayakları üretimi farklı tasarımları beraberinde getirir. Bu modeller ahşap, metal ve polikarbonattan yapılmıştır ve uygulanacak alana ve boyuta göre seçilmelidir. Tek katlı veya küçük bağımsız evlerin girişinde ahşap sundurmalar en popüler olanıdır. İklim, bu çeşitlerde bir başka belirleyici faktördür. Çok yağış alan yerlerde doğal ham ahşap sundurmalar kullanıma uygun değildir. Gerçek sundurma modelinde, sundurma basittir. Bir taşıyıcı kolon ve bir kanopiden oluşur. Bu model için ahşap kullanılabilir.

Bu sundurmalar hızlı montaj ve imalat süresi yanı sıra mekanın estetiğini bozmaz ve dekoratif bir görünüm katar. Ayrıca görsel ve sundurmalar hakkında daha fazla bilgi için sayfaları ziyaret edebilirsiniz. 2019-2020 Sundurma Fiyat Listesi Aşağıdadır.

sundurma-fiyatlari

2019/2020 Güncel Sundurma Fiyatları

  • Pratik Polikarbon Sundurma Metre Kare Birim Fiyatı; … TL + K.D.V.
  • Pratik Cam Sundurma Metre Kare Birim Fiyatı; … TL + K.D.V.
  • Hazır Polikarbon Sundurma 135x92x18 mm. Ölçülerinde Fiyatı; … TL + K.D.V.
  • Hazır Cam Sundurma 150x92x16 mm. Ölçülerinde Fiyatı; … TL + K.D.V.
  • Hazır Cam Sundurma 205x92x16 cm. Ölçülerinde Fiyatı; … TL + K.D.V.
  • Proje Bazlı Veranda İmalatı Metre Kare Birim Fiyatı; … TL + K.D.V.

Verilen Fiyatlar Ortalama Olan Fiyatlardır. Sundurma Modeller ve Güncel Fiyatlar İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.