Sundurma Modelleri

Sundurma Modelleri: Halk arasında sundurma olarak bilinse de diğer adıda saçaktır. Sundurmalar genelde kapı önü ve pencere önüne uygulanmaktadır. Kullanılan sundurmalar ise cam, ahşap ve polikarbondur.

Sundurma; eski binalarda, müstakil ev-villalarda, yazlık evlerde en güzel ve zarif haliyle karşımıza çıkıyor. Verandalarda, kapı girişlerinde, teraslarda, pencerelerde veya teraslarda kullanılabilir ve bazen kapının tacı, yani giriş tacı olarak adlandırılır. Aslında, genellikle evleri bizi güneşten korumaktan daha çekici ve şefkatli yaparlar. Örneğin bir bahçe kapısının girişinde veya bir evin ön kapısının üstünde duran en güzel sundurma modelleri, bizi kucaklıyor veya “hoş geldiniz” diyormuş gibi bir atmosferi yansıtıyor. İskeleler genellikle ferro alyaj gibi her türlü hava şartlarında yüksek mukavemete sahip alaşımlardan yapılır ve yazlık çiftliklerde veya yazlık alanlarda genellikle ahşap olarak tasarlanır. Günümüzde poliüretan malzemelerle tasarlanmış bazı ürünler de bulunmaktadır. Örneğin bu kapı taç tasarımı, iç dekorasyon alanında (aşağıdaki resimde gösterildiği gibi) poliüretan malzemeden yapılmıştır.

Kaç Çeşit Sundurma Modeli Vardır?

Bir çok farklı bina ve cepheye uygun sundurma bulabilirsiniz. Metal taşıyıcılı sundurmalar, paslanmaz taşıyıcılı sundurmalar, alüminyum taşıyıcılı sundurmalar, ahşap taşıyıcılı sundurmalar ve plastik taşıyıcılı sundurmalar olmak üzere 5 farklı modelde sundurma vardır.

Sundurmanın Genel Özellikleri

Olumsuz güneş ışınlarını ( UV. ) %100 filtreleyerek uygulanan alana ve uygulanan alandaki eşyalarınıza zarar gelmemesini sağlamaktadır.

 

Albayrak Yapı olarak sundurmaların hem satışını hem de uygulamasını yapmaktayız. Yaptığımız işleri refaranslarımızdan ya da uygulamalarımızdan görebilirsiniz. Telefonlarımız hizmetinize 7/24 açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

S.S.S.

  1. Sundurma nedir?
  2. Sundurma nerelerde kullanılır?
  3. Sundurma avantaj ve dezavantajları nelerdir?
  4. Sundurmaların montaj ve uygulaması nasıl yapılır?
  5. Sundurmaların montajında nelere dikkat edilmelidir?
  6. Metal ve paslanmaz sundurmalar arasındaki farklar nelerdir?

Sundurma Modelleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bizime Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet