Sundurma Modelleri

Sundurma Modelleri: Halk arasında sundurma olarak bilinse de diğer adıda saçaktır. Sundurmalar genelde kapı önü ve pencere önüne uygulanmaktadır. Kullanılan sundurmalar ise cam, ahşap ve polikarbondur.

Kaç Çeşit Sundurma Modeli Vardır?

Bir çok farklı bina ve cepheye uygun sundurma bulabilirsiniz. Metal taşıyıcılı sundurmalar, paslanmaz taşıyıcılı sundurmalar, alüminyum taşıyıcılı sundurmalar, ahşap taşıyıcılı sundurmalar ve plastik taşıyıcılı sundurmalar olmak üzere 5 farklı modelde sundurma vardır.

Sundurmanın Genel Özellikleri

Olumsuz güneş ışınlarını ( UV. ) %100 filtreleyerek uygulanan alana ve uygulanan alandaki eşyalarınıza zarar gelmemesini sağlamaktadır. Albayrak Yapı olarak sundurmaların hem satışını hemde uygulamasını yapmaktayız. Yaptığımız işleri refaranslarımızdan ya da uygulamalarımızdan görebilirsiniz. Telefonlarımız hizmetinize 7/24 açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

S.S.S.

  1. Sundurma nedir?
  2. Sundurma nerelerde kullanılır?
  3. Sundurma avantaj ve dezavantajları nelerdir?
  4. Sundurmaların montaj ve uygulaması nasıl yapılır?
  5. Sundurmaların montajında nelere dikkat edilmelidir?
  6. Metal ve paslanmaz sundurmalar arasındaki farklar nelerdir?

Sundurma Modelleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bizime Ulaşabilirsiniz.

 

kapi ustu pratik sundurma 5 Polikarbon Pratik Sundurma Uygulama 6 sundurma-modelleri3 sundurma-modelleri1 sundurma-modelleri-1 sundurma-modelleri-2 sundurma-modelleri-3 sundurma-modelleri-4

Bir cevap yazın

1 Puan2 Puan (No Ratings Yet)
Loading...