Polikarbon Pratik Sundurma

Polikarbon Pratik Sundurma; Polikarbonun diğer adıda polikarbonattır. Polikarbonlar zararlı güneş ışınlarını geçirmez ve ısılara dayanıklıdır. Uygulama yerleri pencere ve kapılardır. Polikarbon pratik saçak sayesinde uyguladığınız yerler olumsuz hava şartlarından hiçbir şekilde zarar almazlar.

Polikarbon Pratik Sundurmaların Genel Özellikleri

Pratiksundurma.net olarak sattığımız her sundurma modelini kalite ve dayanıklı testi sonrası satışa sunuyoruz.Çelik konstrüksiyon ve Çelik taşıyıcı ayaklar sayesinde sağlamlığı en üst seviyeye çıkararak saatte 60 km hızla esen rüzgara dayanmaktadır.

Ürünlerimiz piyasadaki ithal plastik ve döküm taşıyıcılı ürünlerin aksine 3mm çelikten imal edilmiş olup elektrostatik toz boyama sistemi ile boyanarak sizlerle buluşturuyoruz.

Metal ve polikarbonat ürün seçenekleri kategorisinde dayanıklı ürün seçenekleri ile desteklenmektedir. Sundurma, evinizin dekoruna uyuyor. Pratik polikarbonat sundurma aynı zamanda güneş ışığını geçebilir ve yağmuru önleyebilir. Bu ürünler hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Özel eğimli tasarımı sayesinde yağmur suyu dengeli bir şekilde akmaktadır. Yanlardaki metal kısımlar hem estetik desenli hem de dayanıklı metalden yapılmıştır. Bu estetik, bu iki özelliğin birleştirilmesiyle üretilir. Ürünlerimiz istediğiniz kullanım kalitesine sahiptir.

 

Polikarbon Pratik Sundurmaların Avantajları

Pratik sundurmada günümüzde en çok tercih edilen polikarbon pratik sundurmadır. Albayrak Yapı olarak sundurma olayında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Telefonlarımız 24 saat hizmetinize açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Polikarbon Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67′den Bize Ulaşabilirsiniz.