Sundurma Sistemleri

Kapıların üzerinde şık ve estetik bir görünüm sunan kapı üstü sundurma evlerin ve iş yerlerinin görünümünü değiştirmek için çözümler sunmaktadır. Ev görünümüne uygun olarak ahşap, metal veya camdan imal edilebilmektedirler. Evlerin girişlerinde evin güzel görünümüne katkı sunan sistem portatif olması sebebiyle kolayca montaj yapılabilmektedir. Sundurma sistemleri şık bir görünüm modern bir dizayn sunmaktadır.

Sundurma yapmanın birçok avantajı vardır. Bu faydalardan biri ısı yalıtımıdır. Önden cepheye farklı olsa da genellikle ısının% 65-77’sinin emilmesini sağlar (biz buna absorpsiyon diyoruz). Sundurmanın rolü nedir? Hangarların en büyük faydalarından biri, dış dünyadan gelen kimyasal etkileri önleyebilmeleridir. Ayrıca viyolayı ultraviyole ışınlarından da koruyabilir. Özellikle güneş ışığı altında sundurma mümkün hale gelecektir. Piyasada sundurma üreten birçok firma bulabilirsiniz. İskele, günlük hayatta karşı konulmaz bir ihtiyaç haline geldi.

Sundurma Sistemleri

Hava koşullarının olumsuz etkilerinden etkilenmedikleri gibi bu etkileri evin girişinden de uzak tutmaktadır. Bu sayede evin içerisinde ısıtma ve soğutma sistemlerinin kullanımı esnasında ortaya çıkan maliyetleri düşürücü yönde etkisi mevcuttur. Birbirini takip edecek şekilde seri şekilde veya tek olarak kullanılabilmektedir. Güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmak için yapılacak hazırlıklar açısından zaman kazandırır.Çok sayıda model, görünüm elde edilebilecek şekilde esnek dizayn yapılabilir. Montaj için kısa süreye ihtiyaç olması sebebiyle montaj nedeniyle rahatsızlık vermemektedirler.

Uygulama Alanları

Sundurmalar iş yerlerinin girişlerine, garajların üstlerine, ferforje girişlere, geçiş için kullanılan mekanlara da uygulanabilmeleri sebebiyle çok geniş kullanılma alanları mevcuttur. Kapı üstleri gibi dar alana uygulanarak kapıların dış koşullardan etkilenmemesini sağlar.Geniş mekanlar içinde çözüm sağlayabilecek şekilde dizayn edilebilmektedir. Özellikle uzun bir geçiş yerinde üst kaplaması cam veya geçirgen bir madde ile düzenlenmiş sundurma aydınlatma masrafından tasarruf sağlayacağı gibi mekanın şıklığına da katkı sağlamaktadır.Uygulama alanlarının çeşitliliği konusunda çözümlere ulaşabilmek için bu konuda tecrübeli ustalara yaptırılacak keşif sayesinde mekan gerekliliklerine çözüm için en doğru adım atılmış olacaktır.

 

Sundurma Fiyatları

Sundurmaların montajları yapı yönetmeliklerine aykırı bir husus olmadığından belirli kuruluşlardan izin alınmasına gerek duyulmamaktadır. Metal olarak imal edilen sundurmalarda paslanmaz malzemeler kullanılmakta, ahşap olarak imal edilenler ise dış koşulları dayanaklı ahşaplardan imal edilmektedir.

Şıklık ve Estetik

Sundurmalar mekanın gerekliliklerine göre çeşitli genişliklerde ve boyutlarda olabilmektedir. Dış mekanla uyumlu olacak şekilde ahşap, metal uygulamaları yapılabilmektedir. Üst kaplamalarında da cam, saydam madde, metal gibi farklı malzemeler kullanılabilme imkanı mevcuttur.

 

Dolayısıyla bu konudaki ihtiyaçlar bu hizmeti veren firma tarafından yapılacak ücretsiz keşifle bir proje ortaya konacak, beğeni doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır. Bina ve mekana kazandırdığı görünüm ve sağladığı avantajlarının yanında çok uygun koşullarla sundurmalar yapılabilmektedir.

Shopping Cart0

Sepet