Tünel Polikarbon Kapatma; Tünel polikarbon kapatma hizmetleri, özel tasarımlarla gerçekleştirilmektedir. Oldukça estetik ve zarif bir şekilde üretilen tünel polikarbon kapatma çalışmaları, aradığınız mükemmel tasarımları, sizler için sunmaktadır. Pazar kapatma, otopark kapatma, bina tünelleri, stadyumda seyirci kısmının kapatılması, stadyumlarda sporcu çıkış tünelleri, bina giriş tüneli, okullar ve resmi yerlerin tünelleri, hastanelerde iki bina arasında yapılan tünellerde, havuz ve teras gibi yerlerin kapatılmasında, en iyi çalışma yöntemleriyle, tünel polikarbon kapatma hizmeti sunulmaktadır.

 

Fabrika Çatı Aydınlatması

İş yerlerinden en büyük sorunu gün ışığından faydalanamamaktır. Özellikle fabrika gibi büyük işletmelerde çok fazla sayıda nüfusa sahip işletme alanlarında bu büyük nüfusun pratik ve rafine çalışması için ışığın kontrollü ve geniş ölçülerde kullanılması gerekmektedir. Ancak bazen onlarca bazen ise yüzlerce kişinin tek bir ortamda çalıştığı bu büyük alanlarda aydınlatma çoğu zaman elektrik vasıtasıyla gerçekleşmektedir. Bu da özellikle işverenler ve işletme sahipleri için çok büyük bir maliyet anlamına gelmektedir.

 

Bunun pratik çözümü olarak fabrika çatı aydınlatması son yıllarda oldukça revaçta olan bir yapıdır. Gün ışığından sınırsız bir ölçekte faydalanmak isteyen yer sahipleri çatı kısımlarına açtırdıkları fabrika çatı aydınlatması sistemi sayesinde en rafine ve en doğal ışığı uzun ömürlü bir şekilde kullanmaktadırlar. Aynı zamanda yapılan birçok araştırmanın gösterdiği üzere en büyük ve rahat aydınlık gün ışığından sağlanan aydınlıktır. Elektriğin yorucu ve göz zorlayıcı yapısı iş yerindeki kaliteyi ve verimi oldukça düşürmektedir. Ancak gün ışığının tamamen doğal ve eşit bir şekilde fabrika bölgelerine yayıldığı alanlarda hem maliyetten kazanılmakta hem de verim otomatik olarak artmaktadır. Bu sayede çok daha ucuz ve uygun fiyatlara sadece birkaç gün içerisinde fabrika çatı aydınlatması kurdurtmak son derece elverişli ve makul görünmektedir.

 

Garaj Kapatma

Şahsi araç kullanımlarında ya da arabaların toplu bir şekilde tutulduğu açık otoparklarda garaj kapatma sistemleri kurdurtmak son beş yılda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Araçlarının güvenli ve sıhhatli bir şekilde garajda kalmalarını isteyen araç sahipleri kendi kişisel alanlarına ve ev bölgelerine de garaj kapatma sistemleri yaptırmaktadır. Bununla birlikte profesyonel bir şekilde otopark işleten kişiler de araçların değer kaybına uğramaması için bu tür sistemlerin yapımına başvurmaktadır.

Polikarbon Kapama

Birçok sektörde ve yapıda kullanılan polikarbon kapama sağlam plastik yapısıyla bina ve mülk sahiplerinin yoğun bir şekilde talep ettiği kapama çeşididir. Garajlarda kullanılabildiği gibi çeşitli iş yerlerinin çatılarında ve sundurma, saçak gibi koruyucu platformlarda kullanılmaktadır. Özellikle kış mevsimlerinin zorlu geçtiği bölgelerde sert plastik yapıya sahip olduğu polikarbon kapama sistemleri müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

AYDINLANMA TASARRUFU SAĞLIYOR

Tünel kapatma hizmetinde aydınlanma sağlayan, tünel çalışmaları, elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Işık geçirmeyen kapatmalarda, aydınlanma sorunu oluşmaktadır. Eski stadyum çalışmalarında, ışık geçirmeyen çalışmalar nedeni ile, seyirci karanlıkta kalıyordu. Ancak, polikarbon kapatma ile, aydınlanma sorunu da ortadan kalkmaktadır. Polikarbon malzemenin sağlam olması ve çatı kısmının ferforce çalışmalarıyla yapılması, ürünün kullanışlı olmasını sağlamaktadır. En kaliteli ürünlerin tercih edilmesi, bu çalışmalarda önemlidir. Estetik ve zarif bir tünel polikarbon kapatma hizmeti ile, aradığınız mükemmel çalışmalara imza atabilirsiniz.

 

DÜZ VE OVAL MODELLERLE ARADIĞINIZ MÜKEMMEL ÇALIŞMALARI BULABİLİRSİNİZ

Oval polikarbon çalışmalarında, yağmur suları direkt olarak aşağı iner. Özel bir eğimle üretilen tünel polikarbon kapatma çalışmaları, yağmur suyunun aşağı inmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bahçedeki aracınız için tünel şeklinde bir kapatma yaptırabilirsiniz. Güneş ışınlarının etkisini azaltacak modelleri de seçebilirsiniz. Bahçeniz için özel polikarbon kapatma çalışmaları tasarladığınızda, firmamız, en iyi çözümleri sizler için sunacaktır. Estetik ve zarif modellerle, tasarım bakımından aradığınız bütün özellikleri bir araya getiren ekiplerimiz, uzman işçilikle, istediğiniz polikarbon hizmetini sunabilmektedir. Özel seralar için de çalışmaları olan firmamız, sera çalışmalarında güneş enerjisinden yüzde yüz faydalanmayı sağlıyor. Aradığınız estetik ve zarif çalışmaları uzman ekipleriyle sunan firmamız, Betonsuz, tuğlasız, kiremitsiz ve saçaksız çatı sistemleriyle, pratik çözümler sunmaktadır.

[irp posts=”287″ name=”Çatı Uygulamaları | Garaj Kapatma”]

Çatı hizmetinde devrim olan tünel polikarbon kapatma hizmetleri, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunmaktadır. İşin uzmanları, bütün işlerde olduğu gibi her zaman için tercih edilmektedir. Tünel polikarbon kapatma hizmetinde, öncelikle eksper hizmeti verilmektedir. Ölçülerin doğru alınması ve bu ölçülere imalatın gerçekleşmesi ile birlikte, montaj işlemi ise çok pratiktir. Tak, sök sistemi ile kısa zamanda, estetik çatı sistemlerine kavuşabilirsiniz .

Diğer malzemelerle karşılaştırıldığında polikarbonat ve pleksiglas çatılar kırılmaya karşı dirençli olmaları nedeniyle tercih edilmelerinin ana sebeplerinden biridir. İhtiyaçlarınıza en uygun çatı kaplama sistemini oluştururlar. Ürün ayrıca, en karmaşık bina yapısında bile doğal aydınlatma için en uygun çözümün yerini alarak ücretsiz tasarım olanakları (tonozlar, kubbeler, beşikler ve benzeri serbest tasarım olanakları) sağlar, aynı zamanda çeşitli ürünler için de geçerlidir. Çeşitli renk efekti seçeneklerinin işlevine geçerek çok işlevli ve güzel aydınlatmayı kullanabilirsiniz. Faydaları: Özel polikarbonat alüminyum kompozit profil, standart çatı detaylarını tamamlar ve inşaatı kolaylaştırır. Ürün fonksiyonlarından dolayı yaygın olarak kullanılabilmektedir. Uygulama alanları arasında çatı lambaları, tüneller, kış bahçeleri, seralar, revaklar ve reklam panoları bulunmaktadır.

Call Now Button0 (216) 487 00 61